Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

ÚKLID KOMERČNÍCH PLOCH


Realizujeme pravidelné denní i noční úklidy v komerčních prostorách.
Zpracujeme Vám nezávislou cenovou nabídku pro Vaše kanceláře, ordinace, obchody nebo jiné provozy.

V rámci pravidelných úklidů zajišťujeme:

  • Pracovníky úklidu,
  • náhradní pracovníky v případě nemoci či dovolené,
  • profesionální úklidovou techniku,
  • profesionální čisticí prostředky a ochranné pomůcky,
  • kontrolu kvality úklidu manažerem úklidu,
  • mytí oken a výloh,
  • periodické strojové čištění podlah,
  • venkovní úklid,
  • další služby dle Vašich potřeb.

Cenové kalkulace Vám rádi zpracujeme i ze zaslaných podkladů

773 767 010
uklid@bravis.cz

Reference

23.11.2017

I just wanted to say that our flat looks great after the cleaning service. The ladies were very polite and did a wonderful job. We are very happy and will definitely be using your service in the future.
Thank you, Zach

6.11.2017

S úklidovou firmou BRAVIS cleaning a paní Žaruskou jsem byla velmi spokojená, vyšli mi časově vstříc, úklid byl precizní a rychlý. Ještě jednou mockrát děkuji celému týmu, určitě bych BRAVIS cleaning paní Žaruskou doporučila na kvalitní úklid nemovitosti.
S díky Filová Silvie.

2.11.2017

Úklid domácnosti je velmi citlivá věc, očekáváte velkou profesionalitu a k tomu důvěru v poctivost a diskrétnost. To vše jsme našli u BRAVIS CLEANING a těšíme se na další spolupráci.
Karel Novotný

10.10.2017

Úklid od firmy BRAVIS je pečlivý. Požadované vícepráce či další požadavky jako strojové mytí garážových stání jsou výborné. Pokud nastanou nějaké věci (nejasnosti) k řešení, tak jsou rychle a včas odstraněné a další požadavky a vazby s manažerkou Ivanou Žaruskou jsou na profesionální úrovni.
Za SVJ Pokorný Arnošt.

10.10.2017

Již půl roku provádí pravidelný úklid společných prostor našeho bytového domu v Brně - Novém Lískovci firma Bravis Cleaning. S kvalitou úklidu i celkovou vzájemnou komunikací jsme spokojeni, paní Natálie uklízí spolehlivě a poctivě. Medková
Sandra Medková

10.10.2017

S firmou BRAVIS je to moje několikátá zkušenost při úklidu bytu. Jednak musím velmi vyzdvihnout ochotný přístup při domluvě předání klíčů a přizpůsobení se mým časovým možnostem, navíc také naprosto profesionální úklid, který firma poskytuje. V bytě bylo pokaždé vše perfektně uklizeno, nikdy jsem nenašla místo, které by bylo opomenuto. BRAVIS také výborně zvládl velký úklid po montování nábytku, kdy byl byt plný drobných pylin a prachu. Určitě mohu jen doporučit po všech stránkách.
Sabina, Brno

10.10.2017

Úklidové služby BRAVIS Cleaning mohu jen doporučit – dobrá a vstřícná domluva, služby perfektní a spolehlivé.
Pavla S.

2.10.2017

BRAVIS pro nas najemni dum dlouhodobe zajistuje pravidelny uklid spolecnych prostor a jsme velmi spokojeni. Dulezite je zminit i jejich flexibilitu a rychlou domluvu pri generalnich uklidech po vystehovani najemniku. Peclive a odborne uklidi i byt s luxusnimi materialy, jako je mramor nebo korek.
Ondřej Přikryl

10.3.2016

Ráda bych se podělila o pozitivní hodnocení služeb realitní kanceláře BRAVIS, která nám zajišťuje jak zprostředkování nájmu nemovitostí, tak i úklid. Momentálně využíváme úklidových služeb na 4 pobočkách naší společnosti, ať už se jedná o kancelářské prostory, či bytové prostory.

10.3.2016

Za tuto službu jsme nesmírně rádi. Flexibilita a zkušenosti pracovnic úklidu je na vysoké úrovni obvzláště pod vedením manažerky paní Ivany Žaruské, která je schopna udělat maximum pro spokojenost zákazníka, aby byl zákazník co nejvíce spokojen. Děkujeme za Vámi poskytované služby a těším se na další a další spolupráce. S pozdravem Laura Pantůčková Skypicker.com s.r.o.

8.3.2016

S poskytovanými službami jsme byli naprosto spokojení, všechny paní uklízečky byly spolehlivé a vzorné a v případě potřeby flexibilní, komunikace s firmou jako takovou byla rovněž bezproblémová, celkově tedy služby hodnotíme pozitivně.
Veronika Mikulčická, společnost Hirst, a.s.

1.3.2016

Vážená paní Zaruská,
chtěla bych vám ještě jednou poděkovat za vzorný velký úklid kanceláří v IBC 7.NP ,velikost 580m2. Vše bylo pečlivě vyčištěné okna, dveře,světla, sociální zázemí. Velkou práci vám musely dát i terasy. Odvedli jste práci na  skutečně  profesionální úrovni. Taktéž jsme spokojeni s denním (pravidelným) úklidem kanceláří, které využíváme. Děvčata jsou i velmi vstřícná a vždy se na všem bez problémů dohodneme.
Olina Sekerková

1.3.2016

U společnosti BRAVIS jsem potřebovala velmi rychle zajistit úklid domácnosti; dostalo se mi okamžité a bezchybné komunikace a velmi flexibilního řešení, které v čase, který jsem potřebovala můj problém s úklidem vyřešil. Navíc pracovnice, které úklid zajišťují, pracují nebývale kvalitně – a po řadě zkušeností mohu uvést, že je to nejkvalitnější služba, kterou jsem kdy v tomto oboru obdržela. Úklid je rychlý a perfektní.
JUDr. Milada Tomková

31.7.2015

Dobrý den vedení realitní kanceláře Bravis.
Přestože je doba uspěchaná i já hledám svůj čas, chtěl bych alespoň touto formou vyjádřit svoji spokojenost a dík se službami, které mi již několik roků poskytujete. Pokud mohu jmenovat, tak především díky manažerce servisního oddělení paní Žaruské, která mi vždy vyšla ochotně vstříc jak časově tak především i kvalitou práce. Nad rámec běžných smluvních vztahů zabezpečila i provádění úklidu u mé nemocné maminky, která je s jejím osobním přístupem a ochotou nadmíru spokojena. Přeji Vám mnoho úspěchů a vždy dobrou volbu při výběru spolupracovníků, takových jako je paní Žaruská. Děkuji a těším se na další spolupráci.
J.Kuběna

28.1.2015

Objednala jsem si od vás generální úklid bytu;-) S paní Žaruskou super komunikace, vše my vysvětlila a ve všem vyšla vstříc, spokojenost! Kateřina Járová
Takže Ivi díky, dobrá práce! :-)

23.4.2013

S poskytnutými úklidovými službami paní Preisslerové a jejích děvčat jsem opravdu spokojená. Vykonaly náročný generální úklid celého bytu rychle a precizně, čímž mi ušetřily spoustu nervů, sil, času i energie. Jejich služeb budu ráda v budoucnu využívat i nadále. Děkuji za spolupráci celému týmu a přeji hodně stejně spokojených zákazníků jako jsem já. Mějte se moc hezky a ještě jednou díky. Opravdu jste mi moc pomohly - pozdravujte prosím Vaše děvčata ;-).
Z.Dohnalová

28.2.2013

Děkuji paní Preisslerové i jejím kolegyním za vzorný úklid našeho domu. Jim to zabralo celý pracovní den, takže mně by to trvalo nepoměrně déle a asi bych ani nebylo schopná investovat do této činnosti tolik času a energie. Byla jsem velmi spokojená a určitě budu jejich služeb využívat i nadále, protože uklizený dům bohužel nevydrží dlouho.
Dagmar B., Brno

5.2.2013

Co se týká mé spokojenosti,  nájemník potvrdil, že po úklidu byt "prokoukl" a že je s jeho stavem spokojený. Když je spokojený on, jsem spokojený i já. Navíc mě potěšila Vaše časová flexibilita, kdy se podařilo sjednat úklid hned na druhý den a termín byl z Vaší strany dodržen, stejně jako předběžně dohodnutá cena. Všechny výše uvedené skutečnosti společně s příjEmnou a bezproblémovou komunikací (ať již po mailu nebo po telefonu) Vám zajišťují, že až budu příště potřebovat úklid, obrátím se znovu na Vás.
Marek Doňar

15.2.2013

Chtěla bych poděkovat paní Lucii Ondríkové a paní Nadi Preisslerové při spolupráci s pronajmutím a přípravou k pronájmu bytu, speciálně paní Lucii Ondríkove, která vše a rychle bezproblému zařídila. Všem moc děkuji. A přeji realitce hodně spokojených klientů. :-)
Lenka Foukalová

28.2.2013

Děkujeme za perfetně odvedenou práci uklidu a profesionální přístup. Rádi i v budoucnu využijeme vašich služeb.
Iveta Motyčková

04.03.2013

Děkuji touto cestou paní Preisslerové a jejím spolupracovnicím za provedení důkladné očisty bytu, který po svém odchodu zanechal ve velmi devastovaném stavu jeho  nájemce. Úklid proběhl přesně dle domluvy (věcné i časové) a cena, s ohledem na množství práce, kterou bylo nutno vynaložit, byla odpovídající.  Byt se po úklidu stal opět místem, kde bylo možno bydlet, aniž by člověk musel věnovat zvýšenou pozornost tomu, kde šlápne , či co vezme do ruky. Práce to byla jistě namáhavá, ale záslužná a výsledek stál, díky pečlivosti, která byla věnována i detailům, za to.
E. Šucman

Naši významní partneři

Poptávkový formulář

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE O NAŠICH SLUŽBÁCH?

Zašlete nám prostřednictvím formuláře svoji poptávku a stručný popis prostor
(počet místností, m2, sociální zařízení, kuchyňka apod.).

Zpracujeme Vám nezávaznou nabídku.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů platným od 25. 5. 2018 Zobrazit


 

Kontakt


Martina Zvolánková
tel: +420 777 358 948
email: uklid@bravis.czBRAVIS REALITY, s.r.o.
Vídeňská 6, 639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda (u Milosrdných bratří)
mobil: +420 777 358 948
e-mail: uklid@bravis.cz

BRAVIS CLEANING - úklid Brno na Firmy.cz