Hodnocení zákazníků

Co o nás říkají naší zákazníci?

 • 5 z 5

  “Dobrý den, chtěla bych ohodnotit Vaší firmu Bravis velice kladně, byla jsem moc spokojená. Určitě ji ještě využiji a každému doporučuji.”

  Krejčí
 • 5 z 5

  “Firma Bravis cleaning pro nás zajišťuje jednorázové úklidy při výstavbě Lékáren Dr. Max. Velmi si ceníme jejich profesionálního přístupu, pružnost při zpracování nabídek a velmi kvalitně odvedenou práci.
  Firma vždy dodrží předem sjednané termíny. Doporučujeme.”

  Lékárny Dr. Max
 • 5 z 5

  “Firma Bravis cleaning pro nás zajišťuje pravidelný úklid kanceláří a jednorázové postavební úklidy.
  Oceňujeme jejich profesionalitu jak při sjednávání zakázky, pružné a vstřícné zpracování nabídek, ale hlavně kvalitně provedený úklid.
  Firma vždy dodrží předem sjednané práce i přes někdy nečekané posuny termínů. Firmu Bravis cleaning doporučujeme.”

  Staveniny Šťastný
 • 5 z 5

  “Firma Bravis u nás prováděla jednorázový úklid, resp. jednorázové čistění všech plovoucích podlah. Jednalo se o cca 80 m2 silně znečištěných podlah po použití nevhodného leštícího prostředku. K odstranění prostředku bylo třeba podlahu očistit doslova centimetr po centimetru, ručně a za pomocí pouze houbičky na nádobí. Dvě zaměstnankyně firmy práci dělaly tři hodiny a výsledek byl vynikající! A to nemluvím o tom, že v případě potřeby se zapojí i paní manažerka, aby byl výsledek opravdu perfektní! Za mě neskutečně dobře odvedená práce s perfektním výsledkem a lidským přístupem. Mohu jen doporučit.”

  Klára B.
 • 5 z 5

  “Dovolte mi, abych Vám touto cestou vyjádřila poděkování za kvalitní úklidovou práci, kterou v našem domě zajišťujete. Vážím si Vašeho odpovědného přístupu zejména při zajišťování náročné zimní údržby, který dokážete operativně přizpůsobit výkyvům počasí. Poděkování si zaslouží i Vaše pracovnice paní H. V., která je velmi pečlivá a její práce má příznivý ohlas od uživatelů našeho domu.”

  Ing. B.
 • 5 z 5

  “S čištěním koberců jsem spokojená, Váš pracovník byl velmi pečlivý. Chválím.”

  Květoslava H.
 • 5 z 5

  “S úklidovou službou jsem spokojena. Vyhovuje mi pravidelný úklid i možnost objednání úklidu jednorázového spojeného s mytím oken. Důležitá je pro mě i kvalitní komunikace s vedením.”

  Daria K.
 • 5 z 5

  “Milá paní Zvolánková, z pověření statutárního orgánu SVJ Bieblova 28, 30, 32 si dovoluji vyjádřit Vám poděkování za kvalitní úklidovou službu v roce 2022, zajišťovanou v našem domě firmou BRAVIS REALITY s. r. o., kterou zastupujete. Poděkování patří paní Haně Vatsyk, za poctivě odváděnou práci, samozřejmě i Vám, zejména pak za operativnost a vstřícnost zvláště při nárazové, časově těžko předvídatelné zimní údržbě venkovních prostor.”

  Ing. Jana B
 • 5 z 5

  “Využíváme úklidových služeb firmy BRAVIS dlouhodobě (10 roků), a to právě pro profesionální a osobní přístup. Úklid našeho rodinného domu je realizován pravidelně dle našich požadavků k naší plné spokojenosti. Navíc s paní Žaruskou je možné domluvit a nasledně zrealizovat aktuální požadavky z naší strany, jak v oblasti samotného úklidu a jeho rozsahu, tak i z hlediska vzájemných časových možností. Rozhodně můžu doporučit!”

  V.K.
 • 5 z 5

  “S úklidem i přístupem úklidové služby firmy Bravis jsme moc spokojeni již pátým rokem. Nejprve k nám chodila paní na úklid do bytu a díky spokojenosti nyní pokračujeme ve spolupráci i s úklidem v domě. Oceňujeme, že se můžeme vždy domluvit a přizpůsobit úklid i čas aktuální potřebě a na paní je vždy spolehnutí. Úklid proveden vždy důkladně a můžeme doporučit ostatním.”

  Markéta
 • 5 z 5

  “Úklid domácnosti využívám již několik let a jsem velmi spokojená jak s komunikací s firmou Bravis, tak s prací paní N., která ke mě pravidelně dochází. Rozhodla jsem se pro tuto službu, protože mám 2 psy a volný čas raději věnuji jim než luxování a utírání prachu a musím říct, že po jejím odchodu by nikdo nepoznal, že v domácnosti pejsci žijí. Vše je perfektně naleštěné a nikde ani smítko. Mohu jen doporučit!”

  Hana
 • 5 z 5

  “Firma BRAVIS CLEANING provádí úklid v našich dvou firmách několik let a jsme velice spokojeni. Spolehlivost, preciznost, perfektní komunikace s provozní manažerkou úklidu, v případě potřeby není problém změnit termín úklidu. Můžeme jen doporučit.”

  Blanka S
 • 5 z 5

  “Úklidových služeb firmy Bravis cleaning využívá společnost STAPRO s.r.o. již mnoho let. S poskytovanou kvalitou služeb jsme maximálně spokojeni. Vzájemná komunikace je vždy bez problémů. Veškerá přání a potřeby z naší strany byly vždy vyslyšeny a vyřízeny k naší spokojenosti. Služby firmou Bravis cleaning s radostí doporučujeme.”

  Pavlína M