Hodnocení zákazníků

Co o nás říkají naší zákazníci?

 • 5 z 5

  “S čištěním koberců jsem spokojená, Váš pracovník byl velmi pečlivý. Chválím.”

  Květoslava H.
 • 5 z 5

  “S úklidovou službou jsem spokojena. Vyhovuje mi pravidelný úklid i možnost objednání úklidu jednorázového spojeného s mytím oken. Důležitá je pro mě i kvalitní komunikace s vedením.”

  Daria K.
 • 5 z 5

  “Milá paní Zvolánková, z pověření statutárního orgánu SVJ Bieblova 28, 30, 32 si dovoluji vyjádřit Vám poděkování za kvalitní úklidovou službu v roce 2022, zajišťovanou v našem domě firmou BRAVIS REALITY s. r. o., kterou zastupujete. Poděkování patří paní Haně Vatsyk, za poctivě odváděnou práci, samozřejmě i Vám, zejména pak za operativnost a vstřícnost zvláště při nárazové, časově těžko předvídatelné zimní údržbě venkovních prostor.”

  Ing. Jana B
 • 5 z 5

  “Využíváme úklidových služeb firmy BRAVIS dlouhodobě (10 roků), a to právě pro profesionální a osobní přístup. Úklid našeho rodinného domu je realizován pravidelně dle našich požadavků k naší plné spokojenosti. Navíc s paní Žaruskou je možné domluvit a nasledně zrealizovat aktuální požadavky z naší strany, jak v oblasti samotného úklidu a jeho rozsahu, tak i z hlediska vzájemných časových možností. Rozhodně můžu doporučit!”

  V.K.
 • 5 z 5

  “S úklidem i přístupem úklidové služby firmy Bravis jsme moc spokojeni již pátým rokem. Nejprve k nám chodila paní na úklid do bytu a díky spokojenosti nyní pokračujeme ve spolupráci i s úklidem v domě. Oceňujeme, že se můžeme vždy domluvit a přizpůsobit úklid i čas aktuální potřebě a na paní je vždy spolehnutí. Úklid proveden vždy důkladně a můžeme doporučit ostatním.”

  Markéta
 • 5 z 5

  “Úklid domácnosti využívám již několik let a jsem velmi spokojená jak s komunikací s firmou Bravis, tak s prací paní N., která ke mě pravidelně dochází. Rozhodla jsem se pro tuto službu, protože mám 2 psy a volný čas raději věnuji jim než luxování a utírání prachu a musím říct, že po jejím odchodu by nikdo nepoznal, že v domácnosti pejsci žijí. Vše je perfektně naleštěné a nikde ani smítko. Mohu jen doporučit!”

  Hana
 • 5 z 5

  “Firma BRAVIS CLEANING provádí úklid v našich dvou firmách několik let a jsme velice spokojeni. Spolehlivost, preciznost, perfektní komunikace s provozní manažerkou úklidu, v případě potřeby není problém změnit termín úklidu. Můžeme jen doporučit.”

  Blanka S
 • 5 z 5

  “Úklidových služeb firmy Bravis cleaning využívá společnost STAPRO s.r.o. již mnoho let. S poskytovanou kvalitou služeb jsme maximálně spokojeni. Vzájemná komunikace je vždy bez problémů. Veškerá přání a potřeby z naší strany byly vždy vyslyšeny a vyřízeny k naší spokojenosti. Služby firmou Bravis cleaning s radostí doporučujeme.”

  Pavlína M