Strojové čištění

Podlahy nejrůznějších povrchů odborně vyčistíme za použití profesionálních strojů a účinných technologických postupů. Podlahu, se kterou na pohled nejste spokojeni, není nutné ihned měnit, či maskovat zakrytím kobercem. Mnohdy stačí ji nechat správně vyčistit a tím ji navrátit původní líbivý vzhled, co se jen ztratil v nánosu zašlých nečistot.

Vyplnit poptávkový formulář

Povrchy, které nejčastěji strojově čistíme

Betonové podlahy

Dlažby a kamenné podlahy

PVC a vinylové podlahy

Laminátové podlahy

Parkety a dřevěné podlahy

Další, dle přání zákazníka

Jak pracujeme

Zametání hrubých nečistot je prováděno zametacími stroji, drobné nečistoty a prach jsou vysávány průmyslovými vysavači. Na mokré mytí jsou používány kotoučové stroje nebo podlahové automaty s různými typy kartáčů nebo padů pro konkrétní typ podlahy.

Rozsáhlé podlahové plochy jsou čištěny výkonnými mycími automaty.

Po vyčištění může být podlaha ošetřena ochrannými vosky, emulzemi nebo oleji.

Litá betonová podlaha

Kombinací profesionálních strojů a vhodného prostředku vyčistíme a ošetříme lité betonové podlahy pro zachování jejich užitné hodnoty, líbivého vzhledu a splnění hygienických nároků.

PVC

Podlahu z PVC odborně vyčistíme pomocí stroje. Nebojíme se k práci ale i zakleknout a místa, kam se stroj nedostane, doladit ručně. Po vyčistění můžeme ještě nanést ochranný vosk.

Proč strojové čištění?

I když se podlaha pravidelně udržuje vytíráním, mop stírá nečistoty jen na povrchu. Spáry a póry se postupně zanáší, zůstávají špinavé a podlaha působí zanedbaně. Ani zametání či vysávání si s těmito nečistotami neporadí.

Právě strojové čištění pod vysokým tlakem zbaví podlahu zanesených usazenin. Doporučíme Vám nejvhodnější postup a ideální frekvenci čištění. Případně navrhneme další ošetření pro prodloužení životnosti, ochranu před zbytečným poškozováním a pro navrácení líbivého vzhledu.

Máte zájem o úklid? Kontaktujte nás